Алкоголь в тетрапаках

Для багатьох алкоголь в тетрапаках є чимось малозрозумілим і зрозумілим. Досить часто людей насторожує низька ціна продукції і незвичайна упаковка.

Насправді, переваги алкоголю в тетрапаках очевидні. Крім уже згаданої вартості, це також безпечне транспортування, вигідний опт і доступність елітних міцних напоїв. Найбільш вигідно купувати алкоголь в коробці тим, хто планує організацію великого застілля. Серед приватних покупців також – власники питних закладів. І, звичайно ж, ніхто не забороняє оформити замовлення звичайному цінителю міцних напоїв.

Однак давайте докладніше розберемося в питанні.

Отже, алкоголь в тетрапаках – що це? Відзначимо основні тези:

Алкоголь з «дьюті фрі» нічим не відрізняється від алкоголю в пляшці. Ви купуєте оригінальну продукцію від відомих виробників. Просто замість скла, алкоголь поміщається в менш стильний, але цілком зручний тетрапак.
Низька ціна продукції пояснюється економією на тарі і на податках. Так Ви платите виключно за продукт. Це чудова можливість купити елітний алкоголь дешево.
Алкоголь продається в герметичних упаковках об’ємом по 2, 3, 10 літрів. Це свого роду дрібний опт, який дозволяє домогтися додаткової економії.
Алкоголь в тетрапаках прекрасно зберігає всі свої якості. Упаковка оснащена маленьким краником, а тому розливати напої по чарках легко і зручно.

Читайте также:

Добавить комментарий