Авто

Автоломбард. Ви можете при необхідності отримати автозайм на будь-який термін при наявності мінімуму документів. Буде потрібно тільки ПТС і паспорт власника. Власник авто отримує необхідну суму, а машина залишається на майданчику, що охороняється. Найкращі умови при терміновій необхідності в грошах, для вас найвигідніша процентна ставка. У нас найкращій выкуп битых авто.

Хочете закласти землю? Викупимо Вашу земельну ділянку! Земельна ділянка – це цінне майно, яке можна при бажанні віддати в заставу. При гострій необхідності отримати кошти, ви можете отримати гроші під заставу земельної ділянки. Наш фахівець виїде безкоштовно на місце, проведе оцінку і викуп землі. Після узгодження суми на викуп земельних ділянок, ви підписуєте договір за вигідними відсотками і отримуєте позику або викуп ділянок.

Гроші і позика під заставу нерухомості, Терміновий викуп квартир. Нерухомість – прекрасне і завжди котируемое майно. При гострій фінансовій недостатності, ви можете отримати гроші під заставу нерухомості. Квартиру, кімнату або приватний будинок можна максимально вигідно закласти. У нас викуп квартир та іншої нерухомості здійснюється під максимально вигідний відсоток, наш фахівець безкоштовно виїжджає на місце, робить оцінку об’єкта. Якщо необхідно, ми здійснимо викуп нерухомості терміново.

Читайте также:

Добавить комментарий