Брызговики

Пластична гума в основі даної продукції для машин затримує бруд, гравій, бризки, сніг, воду, дрібне сміття, запобігаючи їх виліт з-під коліс. Відповідальні та серйозні власники авто обов’язково кріплять функціональні еластичні пластини поблизу коліс транспортного засобу, захищаючи його від пошкоджень твердими частинками, що гарантує виникнення тріщин і подряпин. Детальніше на https://avtomoda.ua/catalog/aksessuary/bryzgoviki/.

Різновиди захисних елементів на транспортний засіб
Продукцію автомобільної індустрії водії встановлюють спереду і ззаду машини, тому елементи з захисним функціоналом класифікуються як:

передні бризковики знаходяться за передніми колесами. Захищають днище від псування і продовжують термін служби автомобіля, запобігаючи передчасному зносу кузова;
задні бризковики блокують летить сміття на кузов і ззаду рухомі машини.
Пластини з зносостійкого матеріалу водії набувають в комплекті по 2 або 4 штуки – небудь окремо передні і задні аксесуари, повний комплект. Вони благотворно впливають на підтримання чистоти лобового скла, покращують видимість, усувають раптово вилітає сміття з-під коліс, знижують ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. Люди за кермом з обмеженим оглядом на дорозі провокують аварії або стають їх учасниками.

Встановивши бризковики на автомобіль, водій захищає від небезпеки на дорозі себе і особистий транспорт, створює безпечні умови руху для інших автолюбителів, на що вправі розраховувати і сам. Особливо автомобілісти не залишають засіб пересування без захищають пластинчастих деталей восени і взимку, коли спостерігаються рясні опади. Бризки бруду швидко обмежують огляд на лобовому і бічному склі.

Поділ аксесуарів за конструкційним виконанням
Розробники представили кілька модифікацій:

універсальні бризковики підходять більшості автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Підбираєте потрібну модель за допомогою таблиці відповідності, що йде в комплекті. Продукція виготовлена переважно на основі силікону;
оригінальні бризговики відповідають конкретним маркам авто. Вироби підійдуть іномарок. Зручність в установці – відмітна риса пластин даного типу.