Чип тюнинг киев

ЧИП-ТЮНІНГ — нові можливості Вашого автомобіля!
Прийняли рішення оптимізувати потенціал Вашого транспортного засобу шляхом чип-тюнінга або хочете більше дізнатися про даному напрямку? Звертайтеся до нас, ми допоможемо відкрити нові технічні можливості Вашого авто!
Що таке чіп-тюнінг?
Чип-тюнінг – це корекція програмних налаштувань електронного блоку управління (ЕБУ) або перепрошивка автомобільного комп’ютера з метою оптимізації роботи двигуна. У нас найкращій Чип тюнинг киев.

Протягом всього еволюційного розвитку машинної промисловості дана задача була однією з найактуальніших. Сучасні технології – електронні системи запалювання та системи подачі палива з безпосереднім уприскуванням, різні нагнітачі повітря, – керовані комп’ютером ЕБУ, дають можливість отримати максимальну віддачу від двигуна. Наприклад, можна змінити величину часу уприскування в інжекторних автомобілях і величину тиску наддуву в двигунах оснащених компресором. А також змінити обертів холостого ходу і установку кута випередження запалювання. Зняти електронні обмеження з коробок двигуна.
Таким чином, за рахунок звільнення прихованого потенціалу ми отримуємо поліпшення динаміки і підвищення потужності авто без втрати ресурсу.

Виконуючи перепрошивку комп’ютера, ми також надаємо безпосередній вплив на роботу і інших автомобільних пристроїв керованих даною системою. Так за допомогою чип-тюнінгу компенсується видалення каталізатора шляхом відключення 2-го лямбда-зонда, а при видаленні сажового фільтра (сажевика) — датчиків температури і тиску. Перенастроювання електроніки потрібно і в разі зміни конфігурації автомобіля (заміна форсунок, установка турбіни, зміна виду палива і ін.).

Читайте также:

Добавить комментарий