Детская коляска для новорожденных

Турботливі батьки прагнуть придбати для дитини найкраще. Природно, що перше, з чим вони зіткнуться після народження малюка – це придбання коляски. Цей виріб вкрай важливо для комфорту дитини, а тому вибирати його необхідно вкрай ретельно. Сучасні дитячі коляски можна назвати першим транспортом в житті. У нас найкраща детской коляски для новорожденных цена.

Молодим батькам слід обміркувати, де саме будуть проходити прогулянки: в парку, поблизу будинків або, можливо, біля води. Крім того, важливо врахувати, що коляску необхідно постійно носити з квартири на вулицю, а потім назад. Якщо будинок оснащений ліфтом, то справа йде набагато простіше, якщо ж ні – конструкція повинна важити мало і легко складатися. Можливо, має сенс підшукати моделі зі знімною люлькою, моделі-трансформери або інші нестандартні рішення.

Основні види дитячих колясок
Продаж дитячих колясок влаштована таким чином, щоб у кожного з батьків була можливістю підібрати зручний виріб. Не завжди цей процес швидкий, і щоб прискорити його, необхідно розібратися в тому, що пропонує ринок. Різноманіття колясок можна умовно звести до п’яти типів, конструктивно спирається на схожі елементи.

Для прогулянок. Тут дитина може бачити те, що його оточує, не докладаючи додаткових зусиль. Найчастіше в даному типі виробів колеса можна зафіксувати в одному положенні для додання стійкості або ж, навпаки, послабити кріплення для додаткової маневреності.
З люлькою. У такій колясці малюк надійно укритий від яскравого світла, крапель дощу і попадання бруду. Ніякої порив вітру не достукає до дитини, а корпус з водонепроникного волокна послужить додатковим захистом. Іноді люльку можна легко відстебнути, а часом вона повністю закріплена.
Універсальний. Можна говорити, що тут об’єднані переваги двох перших типів, А до того ж конструкція оснащена більш масивними колесами. Крім того, основною відмінною рисою є можливість розгорнути люльку не тільки в одній площині, але і нахилити в зовнішню сторону. Якщо батьки хочуть, щоб малюк споглядав світ, перебуваючи спереду – це цілком можливо.
Трансформер. Для цього типу не характерно жодне з властивостей згаданих вище виробів. Виробники колясок постійно експериментують, щоб збільшити комфортність, а також запропонувати різні варіанти розміщення малюка і кріплення люльки. Підходять такі коляски дітям самого різного віку: про немовлят до вже цілком самостійних.
Коляски типу»тростина». Конструктивно дані вироби влаштовані таким чином, щоб мати можливість компактно і швидко скластися у вузький предмет. Крім того, такі товари мають малу вагу і вкрай зручні в транспортуванні.

Добавить комментарий