Евро СТО

Основним напрямком роботи компанії Євро СТО є продаж обладнання ремонтним підприємствам, що здійснюють сервісне обслуговування легкових і вантажних автомобілів. На сторінках нашого сайту покупці, без сумніву, зможуть знайти все необхідне під облаштування станції технічного обслуговування, включаючи сучасне шиномонтажне обладнання, професійні автомобільні інструменти різного типу, в тому числі електромеханічні та пневматичні. Наш магазин радий запропонувати вам підйомне обладнання СТО (підйомники різних типів, автомобільні та трансмісійні стійки, крани та домкрати). Ще одним з широко представлених сегментів товарів є обладнання заміни масла і станції роздачі масла. Детальніше на https://evrosto.com.ua.

Як вибрати і як купити обладнання для шиномонтажу (укр. обладнання для шиномонтажу) в Україні? Є основні принципи вибору шиномонтажного обладнання — на що звернути увагу, щоб не пошкодувати потім.

Яке шиномонтажне обладнання купити?
Хочете купити обладнання для вашого шиномонтажу в місті Київ, Харків або будь-якому іншому регіоні України і не знаєте, що вибрати? Просто зв’яжіться з нами, ми підкажемо. Комплексно обладнати шиномонтаж і купити шиномонтажне обладнання «під ключ» — може бути непросто. Багато вирішуються купити шиномонтажне обладнання БУ через OLX або інші тематичні майданчики. Безумовний плюс при цьому ціна такого обладнання. Проте це рішення має свої ризики — часто покупець не усвідомлює, який термін служби придбаного верстата, якого його реальний технічний стан і скільки коштів треба вкласти в сервісне обслуговування «у разі чого». Купуючи б у обладнання для шиномонтажу на олх будьте гранично уважні — нерідкі випадки несумлінності продавців, майданчик відповідальності за їх дії та ваші збитки — не несе.

Інша крайність-покупка шиномонтажного обладнання (або, українською, обладнання для шиномонтажу) дорогих європейських брендів. Якість і надійність — на рівні, але ціна — також, європейська. Чи виправдана така покупка в реаліях України, де ціни на шиномонтажні роботи — не європейські, а українські? Вирішувати Вам. Перед покупкою-обов’язково поставте собі питання — за який період окупиться інвестиція в це обладнання? Якщо термін в 10 + років Вас не лякає-ОК. Варто лише пам’ятати, що навіть найнадійніше обладнання потребує обслуговування і сервісі-варто закладати в розрахунки і цей момент.

Читайте также:

Добавить комментарий