ЕвроСТО

Ідеально пряме і точне пиляння циркулярною пилкою? З напрямною шиною від Skil це більше не проблема! Цю нову приналежність легко встановлювати, використовувати й зберігати.
Циркулярна пила чудово підходить для розпилювання великих деталей, але пиляння по ідеально прямій лінії може стати проблемою. Напрямна шина Skil вирішує цю проблему, точно направляючи пилу в потрібному напрямку, акуратно дотримуючись наміченої лінії. Це зручне рішення для ідеального виконання пропилу у всіх типах дощок і панелей від 8 см до 136 см в ширину. Щоб дізнатися більше перейдіть на сайт ЕвроСТО.
Завдяки двом затискачів, просто закріплює напрямну шину на оброблюваної деталі, її легко встановлювати і регулювати. У комплект входять чотири секції 36 см кожна, які практично миттєво з’єднуються між собою завдяки системі Clic. Загальна довжина напрямної шини – 144 див. В залежності від розміру деталі можна використовувати від однієї до чотирьох секцій. Вона дуже зручна в експлуатації, зберігається в компактній картонній коробці, надійно захищає всі її компоненти.
Напрямна шина підходить до всіх циркуляційних пил Skil як при безпосередній установці, так і з адаптером для підстави. Вона поставляється як окрема приналежність, але також йде в комплекті з циркулярними пилами Skil 5064, 5155 і 5166 за дуже привабливою ціною.

Читайте также:

Добавить комментарий