Флаги

Прапори-ефективний засіб зовнішньої і внутрішньої реклами! Майорить прапор гармонійно вписується в архітектуру міста, не затуляючи доріг, будівель, пам’ятників. Переваги прапорів як рекламних носіїв не вимагають будь – яких обґрунтувань або підтверджень-це корпоративна даність, яка вже десятки років використовується компаніями для залучення уваги аудиторії до своєї інформації. У нас найкращій заказ флага со своим логотипом.

Наша компанія пропонує вам купити у нас прапори та прапорці. Не має значення, яка кількість прапорів або прапорців вам необхідна — виробництво якісно та швидко працює, якщо прапор та прапорець тільки один і так само з великими тиражами.

Ви завжди можете замовити прапор будь-якої з категорій якості виходячи зі свого бюджету!

Категорії якості:

  • бюджетний клас (роздатковий матеріал, якість прапора відповідає мінімально заявленому бюджету клієнта, Виготовлення прапорів з дешевих матеріалів)
  • стандартний клас (ПРАПОР презентаційного типу, виготовлений з якісних матеріалів)
  • протокольний клас (продукція VIP-категорії, дорога, з дорогих матеріалів, виконана за індивідуальним замовленням)

Типи прапорів:

Односторонній прапор зі звичайним пробивом (при Виготовлення прапорів — до 70% фарбування виворітного боку).

Односторонні прапори з максимальним пробивом (при друку прапорів — до 95% фарбування виворітного боку) для шовку і прапорцевої сітки.

Двосторонній прапор «дзеркало» (виворітна сторона читається в дзеркальному зображенні, насиченість кольору 100%, друк прапорів з двох сторін).

Добавить комментарий