Гайки

Гайка являє собою невелику кріпильну деталь з внутрішньою (найчастіше метричної) різьбленням. У комплектації з болтом вона становить гвинтову пару. Фахівці магазину metiz нададуть Вам допомогу в підборі гвинтових пар для кріплення необхідних Вам конструкцій. В залежності від специфіки кріплення використовують шестигранні, корончаті, колпачковиє, колісні, смушкові (зі смушків), квадратні, самостопорящиеся гайки, спеціальні меблеві, а також моделі з фланцем, або приварні. Крім перерахованих вище позицій, в каталозі metiz Ви зможете знайти гайки з кільцем (рим-гайки) з метричною різьбою. Ми пропонуємо купить гайки.

Шайба використовується в кріпленні як допоміжна деталь. Основна функція, яку виконує шайба, – захист поверхні від протирання або грубої деформації при затягуванні гайки. Основний вид даної деталі – диск з отвором. В асортименті магазину є як звичайні види шайб (плоскі, косі, з гумовою підкладкою, сферичні), так і спеціальні (пружинні, стопорні, упорні шайби швидкознімні, заставні та інші види).

Кільця також можна віднести до розряду додаткових елементів кріплення. Їх використовують для підвищення щільності і надійності кріпильних пар. Основною функцією кілець є поліпшення якості фіксації, тому вони часто використовуються для ущільнення рознімних з’єднань. У переліку кріпильних товарів магазину є наступні види кілець: ущільнювальні, наполегливі внутрішні, наполегливі зовнішні.

Асортимент каталогу постійно розширюється, тому не забувайте стежити за оновленнями в надходженнях продукції. Гайки, шайби, кільця – позиції товарів, які постійно поповнюється новими спеціальними моделями. Вашій увазі пропонуються буклети і каталоги по наших товарах і послугах і прайс-листи на продукцію (розділ «Підтримка»). Крім того, фахівці магазину готові надати інформаційну допомогу і проконсультувати з питань кріплення і різновидів деталей кріпильних систем.

Продукція ТМ metiz сертифікована і відповідає високим стандартам якості. Наші моделі товарів користуються широким попитом серед великих компаній різних промислових галузей. Замовляючи гайки, шайби, кільця оптом Ви істотно заощадите свої витрати на кріпильні елементи, оскільки ціни на товари в інтернет-магазині metiz встановлені нижче роздрібних, без націнок.

Читайте также:

Добавить комментарий