Геология участка под строительство коттеджа

Перш ніж звести будь-яке лінійне або площадне спорудження в Ростові-на-Дону, місцеві забудовники повинні ретельно досліджувати характеристики грунтових шарів. Зробити це допоможе процедура геології ділянки під будівництво, під час якої вивчаються хімічні властивості грунтових порід в зоні забудови, а також простежується точне розташування водоносних пластів під об’єктом. Результати проведених геологічних досліджень мають важливе значення для проектувальників, адже саме на їх підставі до проектованих споруд підбирається відповідна фундаментна основа і всі інші будівельні матеріали. У нас еайкраща геология участка под строительство коттеджа.

Виконувані роботи
Замовити заходи з вивчення геології ділянки будь-якої площі і протяжності ви можете в сертифікованій компанії ТОВ «Дельта». Наші досвідчені інженери проведуть всі належні дослідницькі процедури:

Пробурять свердловини на місці передбачуваної забудови, щоб відібрати з землі зразки грунту для подальшого вивчення.
Здобуті грунтові матеріали протестують в лабораторії на такі фізичні властивості як просадочность, вологість і набухаемость.
За допомогою геофізичної апаратури встановлять присутність прихованих підземних вод.
Визначать глибину, на якій починають промерзати грунти в зоні будівництва.
Технічні дані та рекомендації
Вирішальним етапом геологічного дослідження ділянки стають заходи щодо заповнення техзвіту. У ньому наші фахівці відображають всі найбільш корисні для забудовника відомості, які були отримані в ході інженерних вишукувань. Разом з техотчетом проектувальники отримують рекомендації в плані вибору фундаментної основи до споруджуваного об’єкту. Вона повинна підбиратися виходячи з геологічних особливостей досліджуваного ділянки. Крім того, нашими інженерами прописується оптимальна глибина розміщення фундаментної підошви на підставі отриманих даних про присутніх на будмайданчику грунтових водах.

Добавить комментарий