Интерьер ювелирных бутиков

Якщо ви цінуєте свій час і віддаєте перевагу, щоб робота по створенню дизайну ювелірного магазину виконувалася професіоналами, тоді вибирайте «Мистецтво інтер’єрів» – компанію з комплексного оснащення магазинів.

Ви можете замовити розробку дизайну ювелірного магазину з усіма необхідними кресленнями і з 3Д візуалізацією. Наші дизайнери розроблять інтер’єр ювелірного магазину з урахуванням ваших побажань і можливостей, за правилами мерчандайзингу – організовують торговий простір і грамотно зроблять розстановку устаткування.

Створюючи інтер’єр ювелірного магазину, ми створюємо скриньку для коштовностей, показуючи його індивідуальність і неповторність.

«Обличчя» ювелірного магазину має бути доглянутим і головне аристократичним. Інтер’єр повинен бути продуманий до тонкощів. Важливо створити в магазині певну атмосферу для покупців, що б людина, який набуває дорогоцінні вироби, робив це з задоволенням, в комфортних умовах і що б йому захотілося обов’язково сюди повернутися знову. Ми пропонуємо вам ришеня интерьеров ювелирных бутиков.

Розробляючи дизайн-проекти магазинів, наша копання може працювати дистанційно. Ми робили магазини в різних точках нашої великої країни: на Камчатці і Самарі, Усинську і Ямалі, в Сургуті і Черкеську, в Москві і Сочі і т. д.

Для початку робіт по створенню дизайну ювелірного магазину, потрібно план майбутнього магазину з розмірами і ваші побажання у вигляді короткого технічного завдання. Маючи великий досвід роботи, приклади дизайн-проектів і фотографії вже діючих магазинів ми допоможемо вам визначитися зі стилем майбутнього дизайну ювелірного магазину: класичний, сучасний, арт-деко, хай-тек і т. д.

Маючи високотехнологічне виробництво і грамотних співробітників, ми розробимо інтер’єр, виготовимо обладнання для ювелірного магазину і проведемо монтаж об’єкта будь-якої складності.

ЮВЕЛІРНІ ВІТРИНИ І ПРИЛАВКИ-ТИПИ, КОМПЛЕКТАЦІЯ, РОЗМІРИ.
Пристінна скляна вітрина для ювелірних прикрас, це скляна шафа з закриваються орними або розсувними дверцями, має дзеркальну, глуху або задню скляну стінку, скляні полиці. Бічні стінки вітрини робляться скляними або глухими. Зазвичай в нижній частині шафи розташовуються Накопичувачі (тому що нижня частина шафи, як правило, не використовується для викладки товару, що б не доставляти незручності покупцям). Накопичувачі можуть бути з орними дверцятами або з висувними ящиками. Не потрібно забувати про безпеку! Все що відкривається має закриватися на замки. Цоколь в ювелірній вітрині обробляється металізованим пластиком сріблястого або золотого кольору. Верхня частина вітрини може бути повністю скляною або мати верхній карниз, за яким можна заховати трансформатори для підсвічування.

Читайте также:

Добавить комментарий