Ит аутсорсинг

Послуги системного адміністрування комп’ютерів та офісної техніки в Києві надає досить велике число різних IT компаній.

Як же вибрати ту, яка запропонує дійсно якісний IT аутсорсинг і кваліфіковане IT обслуговування офісів?

Ну, по-перше, це повинна бути команда з великим досвідом роботи на сучасному комп’ютерному обладнанні. Добре, якщо ці люди також розбираються в офісній техніці, ip-телефонії, налаштуванні серверів, мають досвід роботи з необхідним для офісної роботи програмним забезпеченням, і здійснюють резервне копіювання Службової Інформації підприємства. У нас найкращій Ит аутсорсинг в Питере.

Оптимальним рішенням для організацій, що містять 10 і більше комп’ютерів, вважається перейти до такої компанії на абонентське обслуговування комп’ютерів.

У цьому випадку ви один раз на місяць платите невелику фіксовану суму, і за вами закріплюють особистого IT-фахівця, який стежить за справністю обладнання Вашого офісу вдень і вночі.

При цьому він проводить регулярне обслуговування комп’ютерів, що включає в себе установку необхідного в роботі софта, настройку поштових серверів, і ip-телефонії, якщо вона вам необхідна.

Зараз ми розглянули, так званий, IT аутсорсинг. У разі, коли Вам необхідні послуги системного адміністрування офісу, професійного Налаштування комп’ютерів, або інші IT послуги, вам найвигідніше буде укласти договір на абонентське IT обслуговування Вашого офісу з щомісячною абонентською платою.

Добавить комментарий