Как выбрать хорошую ракетку

Зросла популярність великого тенісу пояснюється тим, що цей вид спорту більше, ніж просто тренування і підтримання гарної фізичної форми. Великий теніс – це фактично спосіб життя і мислення, приналежність до «вищої касти» в спортивному світі. Що ж приваблює в великому тенісі людей всіх соціальних положень і віку?

Великий теніс – це гра сильної, здорової духом, цілеспрямовану людину, цілий ряд ритуалів, забобонів і традицій. Окрім спортивного азарту гра розвиває вміння в лічені секунди приймати важливі рішення і реалізовувати їх, формує цілеспрямовану і неординарну особистість. Це соціальний проект, в якому однаково захоплююче беруть участь і дорослі, і діти. Безумовно, важливий фактор – відмінна фізична форма і отримання сильного емоційного заряду бадьорості від кожного тренування. У нас тут, ви знайдете найкращі ракетки.

Наш магазин пропонує повну екіпіровку для гри – купити ракетку для великого тенісу у нас – означає придбати продукцію відомих світових виробників за вигідною ціною. Граючи у великий теніс, купити потрібно не тільки зручне взуття та одяг, яскраві і елегантні аксесуари – брелоки, чохли, стануть стильним доповненням до Вашого образу. Ракетка для великого тенісу є найбільш важливим і значущим «зброєю» гравця. Ракетка повинна максимально точно та ефективно передати енергію удару на м’яч. Параметри вибору ракеток – вага, довжина, баланс і жорсткість.

Вибір ракетки
Вибір для гри у великий теніс ракетки цілком залежить від уподобань гравця, його фізичної підготовки і рівня гри. Від ваги ракетки залежить багато – сила удару, легкість замаху, і, як наслідок, стомлюваність. Більш важкими ракетками грають люди, що віддає перевагу агресивний стиль гри, несподівані ривки і яскраві, ефектні подачі. Легкі черевики підходять для підлітків і жінок, дозволяють повною мірою відчути контроль над м’ячем і виконати практично будь-який удар.

Баланс ракетки може бути центральним, в голову або в ручку, знову ж, кожен гравець вибирає ракетку під свій стиль гри. Ракетки з балансом ручку дозволяють краще маневрувати на корті і здійснювати несподівані подачі, ракетки з балансом в голову забезпечують потужні, сильні удари. Пропонуючи продукцію для гри у великий теніс купити в нашому магазині, ми детально консультуємо покупця з кожної цікавлячої моделі і пропонуємо зручні варіанти оплати.