Компрессоры высокого давления

Компресори-це електричне обладнання, яке використовується для стиснення повітря або будь-якого іншого газу, і його подальшого переміщення. Кожен поршневий компресор має двигун, що приводить в рух Поршні насосів або ротори. Вони закачують повітря в спеціальну ємність-ресивер. Обертання передається за допомогою прямого або ремінного приводу. У нас найкращі компрессоры высокого давления.

Компресори використовуються для багатьох завдань:

підкачки автомобільних і велосипедних коліс;
Фарбування авто або будь-яких інших поверхонь;
мийки авто;
продувки деталей на СТО;
піскоструминних робіт;
подачі повітря в Пневматичні Інструменти.
На цій сторінці ви знайдете всі наші наявні повітряні компресори. Купити їх можна в один клік. Ціни на Компресори Dnipro-M завжди залишаються доступними, а якість обладнання — високим. На сторінці категорії вказана детальна інформація про поточні акції та знижки, а в картках товару є докладний опис кожної моделі та її технічних характеристик. Наша продукція підходить як для побутових, так і професійних завдань.


Кожна модель наших масляних компресорів продуктивна, надійна і має ряд переваг:

Хромування стінок циліндра підвищує ресурс двигунів до 1000 і більше мотогодин.
Поршні компресорів мають 2-ма кільцями з високоміцного чавуну-це підсилює компресію і нагнітання повітря двигуном.
Всі перехідні і нагнітальні клапани в конструкції компресорів виконані з металу, що підвищує термін експлуатації.
Ресивери покриті зсередини антикорозійним складом, який протягом 10 років захищає їх від прогнивання. Вони здатні витримувати високий тиск (до 8 бар).
Електродвигун компресорів повітряних поршневих Dnipro-M захищений від перенапруги, стрибків в мережі і перегріву. При нестабільній напрузі або підвищенні температури двигуна до 150°C захисні системи відключать агрегат.
У компресорах повітряного поршневого типу передбачений захист від перекачування — пристрої не дадуть закачати в них надто багато повітря. В якості крайнього ступеня захисту від зайвого тиску використовується запобіжний клапан з межею тиску 10 бар.
Трубка тепловідведення знаходиться в захисній пружині, яка захищає користувача від опіків.
У компресорів передбачені два виходи: штуцер для звичайного гумового шланга і вихід для швидкознімного рукава.
Контролювати тиск можна за допомогою двох незалежних манометрів, розташованих зверху ресивера на виході. Манометри мають 3 шкали вимірювання (кг/см2, бар, Па), щоб ви могли регулювати тиск в шкалі, зазначену виробником пневмоінструменту.

Добавить комментарий