Минск

Вітаємо тебе в Мінську! Для нової версії фірмового гайда від 34travel ми дбайливо відібрали головні визначні пам’ятки, правильні інсайди від місцевих, місця для романтичних прогулянок, а також актуальні бари, автентичні їдальні і дійсно хороші ресторани. Ласкаво просимо в подорож по кращому місту на Землі! Громадина національного аеропорту знаходиться в 40 км від центру міста. Дістатися з нього в Мінськ можна на автобусах і маршрутках, які курсують кожні 20-30 хвилин і прибувають на центральний автовокзал. Квиток коштує трохи менше € 2. Дорога займе близько години. Ми розповімо, де знайти авиабилеты онлайн дешево.

Якщо хочеш домчати до міста з вітерцем, не особливо заморочуючись з обміном валют, замовляй машину через Uber і Яндекс.Таксі (які зараз об’єдналися), IQ Taxi, «Таксі Місто» і NextApp.

Якщо вирішиш добиратися на звичайному таксі і ловити його «від борту», розраховуй на совість водія і таку ж суму. Не забувай торгуватися: впевнені, що перший озвучений водієм варіант буде в районі € 30.

Залізничний вокзал, як і Центральний автовокзал, розташовується в центрі міста, поруч зі станцією метро «Площа Леніна». Взагалі метро-найпростіший і найдешевший спосіб переміщення по місту. Мінська підземка складається всього з двох гілок (третя зараз активно будується), все найважливіше знаходиться в пішій доступності від станцій.

Читайте также:

Добавить комментарий