Натяжные потолки

Франція-Батьківщина натяжних стель і вона і зараз пропонує найбільш якісну продукцію в цій області. У цій статті ми охарактеризуємо французькі натяжні стелі з ПВХ плівки і тканини. Охарактеризуємо найбільш відомі бренди цієї країни. У нас найкращі французские натяжные потолки киев.

Barrisol – бренд, під яким випускалися натяжні стелі ще в 60-х роках 20 століття. Тримач патенту на особливу полівінхлоридну плівку, яка при нагріванні значно розширюється, а при охолодженні стискається. Завдяки цій властивості плівкові натяжні стелі мають ідеально рівний вигляд. Зараз під маркою «Barrisol» випускають ПВХ полотна бездоганної якості більше 150 кольорів і відтінків.
ALKOR DRAKA – відомий французький бренд, що має потужності з випуску натяжних полотен з ПВХ плівки у Франції та Голландії. Продукція цього бренду за популярністю змагається з продукцією Barrisol.
Joli Ciel-пропонує велику гаму сатинових, матових і глянцевих полотен. Відмітна особливість останніх – практично 100% відбивна здатність, завдяки покриттю особливим лаком.
CTN – відомий французький бренд, чиї натяжні полотна за об’єктивними характеристиками не поступаються аналогічній продукції Barrisol або ALKOR DRAKA, але більш доступні за ціною.

Читайте также:

Добавить комментарий