Новости Сибири

Сьогодні на пленарному засіданні нижньої палати російського парламенту представники фракції КПРФ розкритикували авторів законопроекту про продовження «дачної амністії». Як передає кореспондент РІА «Новий День», комуністи заявили, що подібні ініціативи спрямовані на те, щоб «дерти три шкури з садової ділянки». Глава думського комітету Павло Крашенінніков критику не прийняв, пояснивши, що » будь-яке право має бути належним чином оформлено». Про це розповідають новости Сибири.

«Нещодавно прийняли Федеральний закон про садівництво і городництво, – зазначив у своєму виступі депутат Держдуми від КПРФ Микола Ареф’єв. — Там ті ж умови про реєстрацію земельних ділянок і нерухомості. Мета одна – здерти три шкури з садової ділянки, щоб люди заплатили податки по кадастрової вартості».

При цьому, як звернув увагу парламентарій, «не враховується, що з шести соток навіть на три тисячі рублів можна зібрати урожай, а доведеться заплатити близько 20 тисяч». «Навіщо ви вносите ці закони, і чому вони повинні навантажувати громадян додатковими витратами?» – звернувся Ареф’єв до авторів документа.

У відповідь глава думського комітету з держбудівництва і співавтор документа Павло Крашенінніков заявив, що будь-яке право власності має бути оформлене належним чином. «Може бути, ви не хочете в період життя укладати якісь угоди, але ми не вічні, – повідомив він Ареф’єву. – І не треба цю проблему оформлення передавати у спадок».

У підсумку – законопроект, продляете дачну амністію до березня 2022 року, депутати прийняли в першому читанні одноголосно.

Читайте также:

Добавить комментарий