Обменник онлайн

В даний час існують тисячі сервісів, змінюють електронну валюту онлайн через інтернет. У кожного з них свій перелік валютних пар і свої курси обміну. По одному і тому ж напрямку в різних обмінниках курс може відрізнятися в кілька разів. Це означає, що вибравши перший-ліпший обмінник з Yandex або Google, ви можете недоотримати або втратити на комісіях десятки і навіть сотні доларів.

Уникнути зайвих витрат часу і грошей вам дозволить наш моніторинг. У нас найкращій обменник онлайн. У ньому зібрано кілька сотень обмінних пунктів і більше 100 валют, що становлять понад 10 000 напрямків. Всі обмінники, які беруть участь в рейтингу, пройшли ретельну перевірку, в таблиці представлені тільки надійні сервіси, в доброчесності яких ми впевнені. Прочитати відгуки інших користувачів або залишити власний коментар до будь-якого з сервісів ви можете на сторінці обмінного пункту, клікнувши по комірці «Відгуки» в таблиці курсів.

Кращі курси обміну, що діють на сьогоднішній день, ви знайдете в таблиці, представленій вище. У графі «Віддасте» вказана валюта і сума, яку потрібно віддати, у графі «Отримаєте» — валюта і сума, яку ви отримаєте. У таблиці також вказано резерв валюти — максимальна сума, яку ви можете отримати при обміні — і обмінний пункт, який здійснює обмін.

Якщо потрібного вам напрямку в таблиці не виявилося, вкажіть напрямок обміну самостійно. Для цього у спливаючому вікні «Віддасте» вкажіть платіжну систему і/або валюту, яку хочете обміняти, у вікні «Отримаєте» — валюту та/або платіжну систему, на яку необхідно перевести кошти. Наш моніторинг підбере всі доступні за обраним напрямом пропозиції. Для вашої зручності пропозиції відсортовані за вигідністю — вгорі знаходиться саме вигідне. За деякими напрямками обмінні пункти не беруть комісію зовсім, тобто обмін проводиться безкоштовно або навіть доплачують своїм клієнтам.

Читайте также:

Добавить комментарий