Пеноплэкс

Збираєтеся будувати заміський будинок, коттедж або лазню? Плануєте ремонт в міській квартирі, в підвалі або на горищі? Мрієте перетворити в житловий простір балкон або лоджію? Підбираючи якісні та надійні Будматеріали, не забудьте про ефективну теплоізоляцію!

У Росії, де в окремих регіонах температура влітку піднімається вище +40ºС, а взимку опускається нижче –60ºС, пред’являються підвищені вимоги до теплового захисту будівель. Сучасний утеплювач ПЕНОПЛЕКС на основі екструзійного пінополістиролу допомагає вирішити відразу кілька завдань:

забезпечує надійний тепловий захист огороджувальних конструкцій, захищає їх від впливу негативних факторів навколишнього середовища;
економить ваші витрати на опалення та кондиціювання;
створює здоровий мікроклімат в приміщенні.
Пеноплэкс (теплоизоляция) вигідно відрізняється від мінеральних утеплювачів і пінопластів. Високі теплоізоляційні властивості ПЕНОПЛЕКС — низький коефіцієнт теплопровідності, нульове водопоглинання, біостійкість, висока міцність, невелика вага, довговічність і екологічність — роблять його незамінним при будівництві та ремонті конструкцій будь-якої складності.

Завдяки однорідної міцною структурою і легкій вазі теплоізоляційні матеріали ПЕНОПЛЕКС дуже зручні при монтажі: вони не обсипаються і не кришаться, не вимагають використання масок та інших засобів захисту. Теплоізоляція ПЕНОПЛЕКС – сучасне високоефективне рішення за оптимальною ціною!

Читайте также:

Добавить комментарий