Поисковая оптимизация

Розкрутка сайтів — це комплекс робіт спрямованих на всебічне просування сайту в Інтернеті, головним завданням якого є популяризація сайту в мережі, максимальне охоплення аудиторії ринку і залучення потенційних покупців. Ми також розповімо вам, що це поисковая оптимизация.

Комплексна розкрутка сайту в Інтернеті
SEO аудит сайту
Аудит сайту
Аудит сайту-це перший і дуже важливий крок на шляху до успішної оптимізації та розкрутки вашого інтернет проекту.

Подальших результат робіт по SEO розкрутці сайту, безпосередньо залежить від правильної діагностики технічних проблем, уразливості сайту, і плану робіт по їх усуненню.

Усунення помилок на сайті
Усунення технічних помилок сайту
Впровадження технічного аудиту необхідно для усунення помилок і недоробок, допущених при створенні сайту і призводять до неправильної індексації ресурсу пошуковими системами, що, в кінцевому рахунку, негативно впливає на SEO розкрутка сайту в пошуковику.

Підключення систем веб-аналітики
Веб-аналітика розкрутки сайту
Ефективна пошукова розкрутка сайтів в топ пошукових систем Google, неможлива без відстеження ефективності своїх дій.

Для збору та аналізу різних статистичних даних ми підключаємо сервіси веб-аналітики такі як: Google Webmaster Tools, Yandex Вебмастер, лічильник відвідуваності Google Analytics, Google Tag Manager, програма щоденного відстеження позицій ключових запитів сайту в пошукових системах Google.

Просування сайту в картах Google
Розкрутка сайту в картах пошукових систем

Правильне додавання інформації про компанію (особливо якщо у вас комерційний проект) в карти Google Maps і Яндекс.Карти в рази збільшує шанси роздобути нових клієнтів, сприяє зростанню впізнаваності і розкрутці сайту в пошукових системах, а також зміцненню репутації організації.

Комплексна оптимізація сайту
Оптимізація сайту

Будь-яка оптимізація починається зі складання і затвердження семантичного ядра (списку ключових запитів за якими сайт будуть знаходити користувачі).

Для комплексної оптимізації використовуються як існуючі, так і створюються нові сторінки сайту. Всі тексти для розкрутки сайту, підготовлені нашими копірайтерами, затверджуються з вами перед розміщенням.

Поліпшення поведінкових факторів
Поліпшення поведінкових факторів сайту

Поведінкові фактори (дії, що вживаються користувачами на сайті) роблять все більший вплив на ранжування сайту в пошукових системах. Тому, просування сайту в топ 3 5 10 пошукових систем обов’язково має супроводжуватися аналізом і роботою щодо поліпшення поведінкових факторів і Контенту Сайту.

Розміщення зовнішніх посилань
Розкрутка сайту якісними посиланнями

Кількість якісних джерел в Інтернеті, які посилаються на ваш веб сайт, служать позитивним фактором для підвищення позицій ключових запитів і розкрутки сайту в пошукових системах.

Якісні в даному випадку означає-тематичні, авторитетні, відвідувані сайти, які посилаються на ваш сайт. Розкрутка сайту в пошукових системах за допомогою вічних зворотних посилань на індивідуально підібраних якісних майданчиках є найкращою стратегією просування сайту в пошукових системах.

Написання оптимізованих текстів
Написання унікальних оптимізованих текстів для сайту

Для розкрутки сайту ми пишемо тексти для вашого сайту так, що б вони відповідали двом критеріям: були продають і оптимізованими.

Також ми створюємо тексти для блогу, постингу в соціальних мережах, для прес-релізів. У підсумку ви отримуєте якісний контент і зацікавлених покупців.

Робота з Блогом
Розкрутка сайту за інформаційними запитами

Блог це електронний щоденник компанії, де з відвідувачами можна поділитися різноманітною тематичною та корисною інформацією: ознайомити з новинами галузі та підприємства, розповідати про товари\послуги, розміщувати поради та просто цікаві статті по темі. Постійне оновлення унікального тематичного контенту в блозі допомагає розкрутити сайт по низькочастотним запитам.

Робота з відгуками
Відгуки для розкрутки сайтів

Для побудови успішних продажів і розкрутки сайту в інтернеті дуже важливо створити довіру до компанії.

Скласти образ бездоганної репутації потенційних покупець зможе, ознайомившись з відгуками про діяльність Вашого підприємства, про якість пропонованих товарів і послуг. Дуже часто ваші задоволені клієнти забувають залишити відгук, ми допомагаємо виправити цю прикру помилку.

Щомісячна звітність
Щомісячна звітність про розкрутку сайту

Прозорість це один з принципів нашої роботи, тому в кінці кожного місяця ми детально звітуємо вам про всі проведені роботи з розкрутки сайту.

Після того як були проведені всі роботи першого 6 місячного етапу розкрутки сайту ми проводимо аналіз досягнутих результатів.


Розкрутка сайту в соціальних мережах

Сьогодні соціальні мережі використовують все, від президента до студента. Аудиторія соціальних мереж величезна і різноманітна, а головне онлайн активна! Тому використання соціальних мереж в якості майданчика для розкрутки сайту бізнесу і збільшення продажів набуло останнім часом масового характеру.

Добавить комментарий