Производства слуховых аппаратов

Беттертон-надання послуг з діагностики органів слуху, слухопротезування, продаж слухових апаратів

ТОВ «Беттертон» — ключова компанія групи Bettertone, що спеціалізується на продажу слухових апаратів, що випускаються корпорацією «Starkey Hearing Technologies» (США), а також аудіологічного обладнання нового покоління.

«Беттертон» є ексклюзивним дистриб’ютором і постійним партнером «Starkey Hearing Technologies» – компанії з 45-річним успішним досвідом роботи, визнаної в усьому світі як лідер в області слуховий індустрії.

Наша головна мета – надавати дієву допомогу людям з порушеннями слуху, використовуючи передові медичні методики і кращі, на сьогоднішній день слухові апарати. Компанія має унікальним материалы для производства слуховых аппаратов і кваліфікованими кадрами для того, щоб провести всі необхідні процедури для діагностики слуху і оптимального вибору слухового апарату.

Головне завдання компанії «Беттертон» – просування бренду «Starkey» на українському ринку, популяризація даних слухових апаратів, якісне обслуговування клієнтів, організація сервісного обслуговування та навчання фахівців.

Пропоновані слухові апарати естетичні і прості в побутовому використанні. Вироби від Starkey не виглядають як медичні вироби – швидше, це зручний аксесуар, відповідний за зовнішнім виглядом модним дизайнерським тенденціям.

Усім, хто звернеться за допомогою в «Беттертон», доступний широкий асортимент сучасних слухових апаратів від компанії «Starkey Hearing Technologies» – починаючи від базових моделей і закінчуючи індивідуальними ексклюзивними виробами. Компанія «Беттертон» представлена в різних регіонах і дилерській мережі по Україні.

Читайте также:

Добавить комментарий