Рама для картины

Досить поширений серед наших клієнтів питання: як називається рама для картин. Однак сама по собі рама не має відокремленої назви. У нас найкраща рама для картины.

Адже ми всі прекрасно розуміємо, що таке рама для картин. Що її історія йде ще за часів Стародавньої Греції, коли фрески в храмах і будинках багатої знаті обкладали кам’яним бордюром що б виділити на тлі стіни.

Сучасна рама виникла в епоху раннього Відродження. Коли за спробу зробити щось красиво перестали переслідувати або труїти. Та вже веселі був час. Але ми не про це. Під назвою рама для картини люди хочуть частіше запитати, що означає слово багет. Адже знову-таки завдяки французам у абсолютної більшості слово» багет » асоціюється не з матеріалом для картинних рам, а з особливим чином випеченої булки.

Сам термін багет більш доступний для професіоналів з багетної майстерні або фахівців з дизайну інтер’єру або будівельників. Адже стельовий багет теж багет.

Які бувають рами для картин
Знову ж таке питання ми чуємо досить часто. Однак під ним наші клієнти найчастіше мають на увазі з чого зроблені багети, з яких згодом буде зроблена рама для картини. На сьогодні існують два основних види багета. Перший це, традиційний, дерев’яний багет, другий же-це продукт цілком собі сучасної промисловості-пластиковий багет.

Добавить комментарий