Авторазборка

Рано чи пізно багато автовласників можуть зіткнутися з такою неприємною проблемою, як поломка автозапчастин. Підбір необхідних деталей може завдати чималого клопоту, адже дуже важливо не помилитися при виборі. Можна придбати нові оригінальні або бу запчастини, також є варіант обзавестися аналогами оригінальних запчастин. Що з цього краще вибрати? Ми постараємося дати вам розгорнуту відповідь на дане питання. Детальніше на avtorazborka.org.ua.

Давайте розглянемо кожен з варіантів більш докладно.

Неоригінальні автозапчастини (аналоги)

Придбати такі деталі не складе праці. Ринок готовий запропонувати вам придбати їх за доступною ціною на відміну від оригінальних запчастин. Купуючи такий товар, ви йдете на певні ризики, адже неоригінальні автозапчастини можуть мати явний заводський брак, який може призвести до серйозних і дорогим поломок складних вузлів і механізмів автомобіля. До того ж серед неоригінальних автозапчастин ви не знайдете деталі кузова, ланжероны, четвертя, криші, дверей, кришки багажника, запчастини салону, ходової, трансмісії і двигуна. Виробники не можуть гарантувати 100% якість, тому і заманюють клієнтів більш низькою ціною. Якщо ви придбали аналог деталі, і вона вам служить донині, вважайте, що вам крупно повезло.

Оригінальні деталі
Ціни на оригінальні автозапчастини ніколи не були низькими, оскільки якість виробів говорить сама за себе. Деталі, як правило, виробляються на тому ж заводі, що й сам транспортний засіб. Дотримання всіх технологій і строгий контроль якості – ваші гаранти надійної роботи запчастин і вашого автомобіля.

Оригінальні автозапчастини бу
Купити бу запчастини в Україні можна без проблем. Вони коштують значно дешевше і прослужать вам набагато довше, ніж китайські підробки, а іноді навіть і довше, ніж нова оригінальна деталь. Варто зауважити, що нові автозапчастини хоч і якісні, але все ж можуть відрізнятися від тих, які були використані безпосередньо при збірці. Оригінальні бу деталі кузова та ходової частини часто стоять так само, як і не оригінал (Тайвань, Китай), але за якістю вони навіть перевершують новий заводський оригінал. Тому бу комплектуючі автомобіля можуть вільно конкурувати на ринку з новими оригінальними запчастинами. Вживані автозапчастини знімають з абсолютно робочих машин, які просто не були розмитнені. Тому помилково вважати, що якщо робили бо, то вони обов’язково несправні.

Читайте также:

Добавить комментарий