Ринопластика

До характерних рис особи людини відноситься, безумовно, ніс. На жаль, естетика зовнішнього органу дихання не завжди влаштовує свого господаря. Занадто довгий або навпаки, короткий, широкий, «орлиний» або гострий ніс часто стає об’єктом насмішок, злих жартів оточуючих. Як результат – у власника нестандартного носа виникає моральний дискомфорт, падає самооцінка, формується цілий ряд психологічних комплексів і фобій.
Виправити дефект зовнішнього органу дихання дозволить корекція носа, або ринопластика, – операція, спрямована на:
усунення дефектів форми;
зміна (зменшення або збільшення) розміру;
відновлення функцій дихання, пошкоджених в результаті травм або вродженої, придбаної патології. У нас найкраща ринопластика киев цены.
З розвитком інноваційних технологій, удосконалюють діагностику та проведення інвазивних процедур по корекції носа, ринопластика стала більш доступною, ефективною і практично безболісною. Професійне втручання в область кісткового і хрящового відділу органу дихання не повинно викликати негативних структурних змін функцій носа, тому ринопластику необхідно довіряти тільки кваліфікованим хірургам.
Після «вирівнювання горбинки», звуження спинки, укорочення кінчика і т. д. не залишається ніяких слідів. Завдяки революційним методам ринопластики носа, заснованим на лазерних технологіях, вдається проводити складну корекцію крил носа, зменшувати надмірну ширину підстави і інші естетичні дефекти, які ще кілька десятиліть тому вважалися невиправними.

Читайте также:

Добавить комментарий