Робота

Для багатьох людей думка про «дикість робочого середовища» означає фізичний збиток, який один може завдати іншому. У будь-якому випадку, є інший тип жорстокості робочого середовища, який є настільки ж ризикованим і підступним, і це робоче середовище. Щоб дізнатися детальніше, натисніть Click Here.

Таттл — це будь-який діалект, який спричинить інше зло, муку або здивування, яке використовується за межами околиць іншого, для якого він запланований.

Як фасилітатор, наставник і наставник по бізнесу, я стикався з різними обставинами в робочій обстановці, де стандартним був таттл. Досить цікаво, що в цих самих асоціаціях більшість людей сказали б, що вони «проти» цього. Тим більше, що в цих же обставинах, після офіційних зборів, на яких говорилося про «проблему татл», після семінарів з усвідомленості, спрямованих на те, щоб зменшити і вбити отруйних тетл, після того, як вони наказали «не буде більше пліток …»і після обіцянки мати більш справжню, прозору переписку (в якій люди вербалізували своє» посвячення«, щоб прямо поговорити з партнером, з конкретною кінцевою метою, щоб обійтися без» проблеми таттла»)) великі порції тих же самих представлених людей навмисно вирішують продовжувати захоплювати актом скотини.

Добавить комментарий