Ручки

Брендовані ручки, напевно, є найпопулярнішим роздатковим матеріалом і сувеніром при проведенні маркетингових заходів. Ними користуються всі верстви населення, всі вікові категорії і різні цільові аудиторії. Ми пропонуємо ручки с логотипом в Ростове-на-Дону. Саме ручки з логотипом є тією прихованою рекламою, яка робить бренд вашої компанії впізнаваним і незабутнім, піднімає корпоративний дух співробітників і дозволяє збільшити кількість клієнтів у кілька разів. Друк лого на ручках – це відмінний бюджетний варіант для вас і приємний сувенір для клієнта під час проведення промо-акції, виставки, презентації, конференції, семінару, тренінгу. Ми закуповуємо ручки вищої якості тільки у перевірених виробників в країнах ЄС, а друк логотипу проводиться на сучасному новітньому обладнанні нашої власної друкарні. Тому рекламно-сувенірну продукцію Принт Маркет від продукції інших компаній відрізняють такі властивості: представницький і креативний зовнішній вигляд, відмінна якість і конкурентна низька ціна.

Історія кулькових ручок
Сьогодні важко собі уявити наше життя без використовуваної скрізь і всіма кулькової ручки. Але ж ще зовсім недавно, трохи більше 60 років тому, її тільки почали вводити повсюдно.
Людство з моменту свого народження займався образотворчим мистецтвом і писанням, користуючись для цього спочатку гострими предметами (осколками кісток і каменів), потім паличками, пізніше – пташиними перами і, нарешті, пір’яними ручками, зробленими з металу. І тільки в кінці XIX століття американський страховик Льюїс Едсон Ватерман створив капілярну ручку, яка заправлялася чорнилом. Це був прогрес – тепер не потрібно було всюди носити за собою каламар! До речі, досі в США існує і процвітає легендарний бренд ручок Ватерман. Але чорнило сохли занадто довго, а прогрес набирав швидкість. І в 30-х роках ХХ століття році угорський журналіст Ласло Біро, спостерігаючи за роботою друкарських верстатів, зрозумів, що ручку можна наповнювати і чимось, схожим на друкарську фарбу, яка дуже швидко сохне і дуже повільно витрачається. Але вона виявилася занадто густий, тому Ласло додав у свій винахід крутиться кулька, який наносив фарбу тонким шаром. Так з’явилася кулькова ручка.
До речі, першими оцінили винахід військові льотчики (ручка не текла і не розливалася на висоті) і незабаром цей «важливий стратегічний предмет» був поставлений на виробництво міністерством оборони США.

Читайте также:

Добавить комментарий