S-tool

Якісний інструмент — основа успішної роботи будь-якого автосервісу, станції технічного обслуговування автомобілів або приватного автомайстра. Купити набори інструментів в Проинстр — значить вибрати перевірені і добре зарекомендували себе інструменти, які відпрацювали в реаліях України довгі роки і отримали гарний зворотний зв’язок від наших партнерів і покупців. У нас найкращі наборы инструментов S-tool.

В сучасних реаліях частина інструментів для ремонту авто відносяться до інструментів універсальним і для зручності майстрів поставляються в практичних наборах з кількістю одиниць від двох-трьох десятків до 100-150 і більше.

Як вибрати гарний набір інструментів для авто
Виберіть необхідний набір інструменту JTC або інших торгових марок, представлених на сайті і оформіть замовлення онлайн або ж сконтактируйте з нашими продавцями з приводу купівлі — вони з готовоность підберуть необхідний саме Вам набір інструменту і порадять найбільш вигідніший спосіб доставки інструменту у Ваше місто.

Ми доставляємо набори інструментів для авто в будь-який населений пункт України стандартними перевізниками Нова Пошта, Інтайм, Делівері. Діє періодична доставка наборів інструменту по Києву. Замовте набір інструментів сьогодні і ми відправимо його в найкоротші терміни.

У нас Ви можете придбати набори інструментів JTC для авто — незамінну річ в обслуговуванні Вашого авто. Набори інструментів для автомобіля, представлені в нашому асортименті, наприклад, набір інструментів від JTC на 108 предметів — характеризуються відмінною якістю, економічність експлуатації, тривалим терміном роботи.

Гарантія на набори інструментів
На будь-який набір інструменту, купленим в нашому магазині, поширюються гарантійні зобов’язання — ми забезпечимо гарантійну та післягарантійну підтримку для Вас.

У нас Ви можете купити набір інструментів JTC для авто — незамінну річ в обслуговуванні автомобіля. Набори інструментів для автомобіля, представлені в нашому асортименті, наприклад, набори інструментів JTC на 108 предметів — відрізняються незмінним якістю, зручністю в роботі, тривалим терміном служби.

Асортимент наборів інструменту
На будь-який набір інструменту, купленим в нашому магазині, поширюються гарантійні зобов’язання — ми забезпечимо гарантійну та післягарантійну підтримку для Вас. У нас ви можете придбати набори інструменту JTC за найбільш вигідними цінами у Києві та Україні, адже компанія «Проинстр» — офіційний представник цих виробників в нашій країні.

Виберіть потрібний набір інструментів для автомобіля JTC і оформіть замовлення через сайт або зв’яжіться з нашими менеджерами з приводу купівлі — вони з радістю підберуть необхідний саме Вам набір інструменту.