Сиалис

Медичний засіб для відновлення потенції у чоловіків CIALIS. Випускається у формі твердих таблеток в оболонці, смоктальних таблеток і желе фруктового смаку.

Лінійка ліків на основі Тадалафілу представлена наступним чином:

Сіаліс 5 мг-мінімальна дозування, яка використовується для профілактики і при незначних відхиленнях статевого здоров’я у чоловіків.
Сіаліс 10 мг-використовується при первинному вживанні препарату, або в дозуванні кратної 10.
Сіаліс 20 мг-стандартне дозування, яке призначається чоловікам вагою до 100 кг.
Сиаліс 40 мг для чоловіків з масою тіла 100-150 кг, або при наявності застарілих проблем з потенцією при яких в меншій кількості препарат недостатньо ефективний. Ми пропонуємо сиалис софт 20 мг купить.
Сіаліс 60 мг-передбачений для чоловіків вагою понад 150 кг.
Сіаліс 80 мг-економічне фасування збудника. Не рекомендується приймати 80 мг за один раз.
Сиаліс Софт — солодкі смоктальні таблетки для потенції, які починають діяти через 15 хвилин.
Сіаліс професіонал-м’ятні смоктальні таблетки для ерекції, мають прискорену дію.
Сіаліс Желе-фруктове желе для потенції, діє в 2 рази швидше таблеток.
Сиаліс з Дапоксетином — таблетки подвійного призначення, вони підсилюють ерекцію і продовжують статевий акт, за рахунок затримання еякуляції і час до оргазму.
Історія Сіаліс
Тестування препаратів на основі інгібіторів ФДЕ-5 для корекції еректильних проблем почалися з 1990 року. Тадалафіл, яким ми знаємо його сьогодні, був розроблений спільно фармацевтичними корпораціями Icos і Eli Lilly в 1998-2000 роках.

Почалося все з того що Icos запатентувала інгібітор IC351 (ФДЕ-5) в 1994 році. Спочатку не розглядався дію IC351 на ерекцію у чоловіків, поки, як це часто буває, випадковість не допомогла. Тестування препарату на чоловіках зі статевою дисфункцією почалися в 1996 році і показали високий результат. Після декількох років клінічних випробувань з’явився препарат Сіаліс (CIALIS).

Основне виробництво дженериків для потенції зосереджено в Індії. Ключові виробники: Centurion Laboratories, Sunrise Remedies, Delta Enterprises, Fortune Health Care, Emkay, Cipla, Ajanta Pharma.

Читайте также:

Добавить комментарий