Скотч двухсторонний

Двостороння клейка стрічка сильної фіксації — це прозора двостороння клейка стрічка підвищеної клейкості, з основою з прозорої плівки ПЕТ (полівініл терефталат) покритої модифікованим акриловим клеєм.

У компанії «Тапро» в асортименті двосторонній скотч з поліетиленовим лайнером червоного кольору. Ви можете купити двосторонній скотч підвищеної фіксації в наступних стандартних розмірах: 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 19 мм, довжина рулону 50 м інші розміри виготовляються тільки під замовлення протягом 5 робочих днів. Ми пропонуємо скотч двухсторонний купить.

Особливістю застосування двостороннього скотча підвищеної клейкості є абсолютно прозоре місце з’єднання двох матеріалів, що навіть з плином часу не стане помітним (не з’явитися жовтизна або замутніння). Клейка двостороння стрічка сильної фіксації здатна витримувати високе навантаження на відрив завдяки клею з модифікованого акрилу. Двосторонні скотч підвищеної клейкості витримують як дуже низькі температурні навантаження, так і дуже високі, двосторонні стрічки не бояться навіть попадання прямих сонячних променів. Правильно склеєна конструкція за допомогою двосторонньої клейкої стрічки посиленої клейкості може прослужити від 6 міс. до 3-х років навіть на вулиці. Ще одна особливість двосторонніх клейких стрічок підвищеної клейкості — це поступове впровадження в поверхню. Первинна адгезія становить 40% від загальної сили приклеювання, остаточне впровадження в поверхню настає через 24 години. Це потрібно враховувати при обклеюванні двосторонньою стрічкою у вертикальному положення предметів з вагою від 1000 грам і малою площею приклеювання, наприклад, 9-12 мм.

Читайте также:

Добавить комментарий