Телефона для приема смс

«Для завершення реєстрації підтвердіть Ваш номер телефону». Як часто ви читаєте цю фразу на різних сайтах? І якщо мова йде про офіційні сайти, ви часто ділитеся з ними вашими персональними даними, але деякі сайти не викликають довіри. Як себе застрахувати в цьому випадку? Скористатися послугами сайту з безкоштовними номерами для підтвердження реєстрації на різних сайтах, платформах і додатків!
Наші номери підтвердять будь-який месенджер:
Telegram
Facebook
Google
Gmail
WhatsApp
Viber
VK
WeChat
OK
Не варто намагатися використовувати сайт у шахрайських цілях. Всі IP-адреси, з яких приходять запити, залишаються в лого.
Використання номерів на сайті абсолютно безкоштовно! У нас ви зможите купить номер телефона для приема смс. Ми регулярно поповнюємо список номерів, і щоб отримувати актуальну інформацію по оновленнях, варто просто підписатися на новини сайту! Періодично можуть виникати ситуації, коли номер вже раніше був зареєстрований. Щоб уникнути цього база сайту наповнюється новими номерами.
Для роботи з віртуальними номери варто пам’ятати, що:
не варто прив’язувати важливі сторінки соц.мереж, фінансові сторінки, вказувати як номери для підтвердження платежів віртуальні телефони, адже його можуть використовувати й інші користувачі загальнодоступної сторінки
оформляючи підписку, пам’ятайте, що номери стануть доступні сайтам і додаткам, на яких пройшла реєстрація, а значить при бажанні ними можуть користуватися і інші люди

Добавить комментарий