Туры в Грецию

Важко знайти сферу сучасного життя, де не відчувалося б вплив досягнень Еллади. Література, архітектура, математика, астрономія, філософія, театр, олімпійський спорт – ось далеко не повний перелік того, що зародилося і досягла розквіту в Стародавній Греції. Важко переоцінити вплив цієї невеликої країни на розвиток сучасної цивілізації. Багато століть люди приїжджають сюди в пошуках натхнення, душевного комфорту або відпочинку. Це не дивно, тому що кращий відпочинок-в Греції. У нас найкращі тури в Грецію Земна резиденція мешканців Олімпу
З дитинства ми пам’ятаємо знамениту фразу «в Греції все є». Дійсно, для повноцінного, незабутнього відпочинку в цій країні є всі умови. Наче стародавні боги Олімпу подбали про благо її жителів, подарувавши їм такий багатий край. Величні гори, мальовничі долини, колоритні острова, цілюще морське повітря, теплий пісок, руїни античних будівель поряд з сучасними готелями й затишними тавернами, фрукти, вино, небо, сонце, вітер, а головне – море. Море, без якого не було б ні давньої ні сучасної Еллади, воно – душа країни. Все це робить Гарячі Тури в Грецію дуже популярними. Щороку 19 млн туристів приносять країні 15% валового внутрішнього продукту.
Клімат
У Греції м’який середземноморський клімат. Середня температура взимку +8 оС, влітку +28 оС. Завдяки невисокій вологості повітря літня спека практично не відчувається, що робить відпочинок з дітьми тут сприятливим. Милуватися грецькою природою і оглядати пам’ятки найкраще в квітні і травні. У цей час все цвіте і зеленіє. Найспекотніші місяці-липень і серпень. В цей час кращий пляжний відпочинок. Оксамитовий сезон – у вересні та жовтні. Спека спадає, але купання в самому розпалі.

Читайте также:

Добавить комментарий