Удаление молочных зубов у детей

Зуби відіграють важливу роль у житті людини. І стежити за здоров’ям ротової порожнини потрібно починати з самого раннього віку. Турботливі батьки з трепетом очікують, коли з’являються перші зубки. І сильно турбуються, коли приходить час зміни молочних зубів на корінні. Саме тому важливо своєчасне звернення в дитячу стоматологію. У нас найкраще удаление молочных зубов у детей.

ВАРТІСТЬ І НЕОБХІДНІ ВИПАДКИ ВИДАЛЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ
Питання видалення молочних зубів часто пов’язаний з іншими. Батькам не зрозуміло, чи варто чекати, коли зуб сам випаде, проводити видалення самостійно або ж йти до дитячого стоматолога.

Зміна молочних зубів на постійні — процес фізіологічний. У нормі не вимагає стороннього втручання і звернення в дитячу стоматологію. Але в деяких випадках без дитячого стоматолога все-таки не обійтися.

Залежно від причин, за якими слід провести видалення молочних зубів, буде варіюватися і вартість процедури.

КОЛИ НЕОБХІДНО ВИДАЛЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ?
Якщо своєчасно звертатися до дитячого стоматолога, стежити за гігієною ротової порожнини, правильно харчуватися, то зміна молочних зубів проходить легко і безболісно. Однак, є випадки, коли видалення молочних зубів вимагає звернення в дитячу стоматологію:

зуб сильно зруйнований і не підлягає лікуванню;
зуб хитається, але ніяк не може випасти і доставляє дитині сильний дискомфорт;
періодонтит;
зуб травмувався ззовні;
постійний зуб почав рости, в молочний не випадає і заважає зростанню.

Добавить комментарий