Установка пневматической подвески

У більшості сучасних автомобілів використовується пружинна або пневматична підвіска. Ключова особливість другого рішення полягає в можливості гнучкого підстроювання дорожнього просвіту. У першому ж випадку все залежить від того, які пружини встановлені: короткі і жорсткі або довгі і м’які. Пневмопідвіска найчастіше монтується на преміальних авто. У нас найкраща установка пневматической подвески на сайте. Нею можна керувати фізично або в автоматичному режимі. У нашому сьогоднішньому матеріалі порівняємо два популярних види підвісок і визначимо, який же краще.

Особливості пружинної підвіски

Пружини почали використовувати в якості автомобільної підвіски дуже давно, але вони до сих пір не втратили актуальності, залишаючись простим і надійним рішенням. Характерні особливості такої системи:

перевірена роками і дуже надійна конструкція;

тривалий термін експлуатації;

відсутність особливих вимог до обслуговування;

необхідність у використанні важелів;

неможливість змінювати характеристики.

Для їзди по хорошому асфальту експерти рекомендують встановлювати короткі і жорсткі пружини — вони допоможуть поліпшити маневреність і керованість автомобіля. А довгі і м’які елементи краще підходять для поїздок по бездоріжжю і поганому дорожньому покриттю.

Добавить комментарий