Установки бонового заграждения

Загороджувальні бони БН – це ефективний засіб постійної плавучості для локалізації розливу нафти і нафтопродуктів на поверхні стоячих водойм, річках, море. Бони БН успішно застосовуються для локалізації та напрямки плями розливу до місць збору, а так само для тимчасового або постійного огородження місць можливих витоків нафтопродукту, акваторій портів і суден. Ми також розповымо про установки бонового заграждения.

Пристрій бонів загороджувальних БН

Конструкція бона загороджувального БН
Бони БН мають надводну частину — для виключення перетікання нафти через бонове загородження, та підводну – для виключення подниріванія нафти під бон.
Верхня надводна частина бона має поплавок циліндричної форми, що запобігає завалювання бона на хвилюванні і вітрі і забезпечує бону високу стійкість. Поплавок заповнений елементами постійної плавучості і навіть при пошкодженні оболонки і поплавка Бон залишається на плаву і виконує функцію загородження.
У підводній частині бона розташований баласт для надійного утримання бонової загородження у вертикальному положенні.
Секції бона забезпечені нижнім і верхнім силовими елементами для сприйняття поздовжніх навантажень.
Внутрішні елементи бонів загороджувальних БН укладені в міцну, стійку до нафти і нафтопродуктів оболонку з тканини ПВХ.
Бони виготовляються у вигляді 10-метрових секцій, краю кожної секції оснащені замками ASTM для з’єднання секцій в ланцюг будь-якої довжини, а так само можливості приєднання бонів інших типів. Використання замків ASTM забезпечує надійність і герметичність з’єднання секцій і дозволяє без застосування інструменту швидко з’єднувати і роз’єднувати секції бона.
Бонові загородження БН випускаються різних типорозмірів, загальною висотою від 300 мм і більше. Вибір необхідного типорозміру залежить від швидкості течії і глибини в місці установки бонів.

Читайте также:

Добавить комментарий