Все о кошках

Якщо кішка ходить за вами з кімнати в кімнату, то вважається, що вона робить це для того, щоб контролювати ваші дії. У нас ви дізнаєтеся все о кошках.
Коли кішка треться об вас, це не тільки від ніжності. Так вона вас «мітить» як свою територію і прибирає з вас інші запахи.
Якщо кішка знаходиться біля вас і її хвіст тремтить-це найвищий ступінь любові, яку вона може висловити.
Якщо кішка принесла вам здобич, наприклад миша, то так вона проявляє турботу про вас і хоче вас нагодувати. Тут важливо не лаяти кішку за «подарунок», а похвалити пухнастика.
Якщо ваша кішка постійно дряпає меблі, то збризніть це місце соком цитрусових. Кішки терпіти не можуть цей запах.
Не всі кішки бояться води. Так, кішка породи турецький ван обожнює купатися.
Догляд за шерстю заспокоює кішок, нейтралізує їх агресивність. Якщо кішка не знає, який шлях вибрати або що краще зробити, вона може зупинитися і почати себе вилизувати – так вона обмірковує своє рішення.
Якщо на кішку нападають, вона щільно притисне вуха до голови. Так вона інстинктивно захищається від зубів і кігтів противника. Якщо кішка нападає сама, то вуха вона опускає горизонтально і в сторони, утворюючи загрозливий трикутник.
Кішки мають лікувальні здібності. У народній медицині навіть є спеціальна фелінотерапія-метод профілактики і лікування різних захворювань за допомогою контактів з кішками.
Вважається, що у власників кішок на 30% знижується ймовірність інфаркту або інсульту.
Майже все життя кішки витрачають на сон. Так, з 9 прожитих років 6 ваша кішка проспить.
Кішка може стрибати на висоту, в 5 разів перевищує її зростання.
Кішки можуть повертати свої вуха на 180 градусів, оскільки їх зовнішнім вухом управляють цілих 32 м’язи. Для порівняння — у людини таких м’язів всього 6.
У кішок на 24 кістки більше, ніж у людини. Це пояснює їх природну пластичність. Втім, кішки не мають ключиць, що дозволяє їм пролазити в маленькі отвори, в які пролазить їх голова.
Серце у кішок б’ється майже вдвічі швидше, ніж у людей (110-140 ударів в хвилину), а температура тіла становить близько 38 градусів.
«Відбиток носа» у кожної кішки настільки ж унікальний, як і відбитки пальців у людини.

Добавить комментарий